sobota, 3 listopada 2012

KONKURS

 Cześć kochani :) Tak jak mówiłam, jest konkurs dla Was. :)
Polega on na tym, że: 

1. Piszecie imagin, który nie musi być związany z moim opowiadaniem, ale musi być oczywiście z chłopcami. 
2. Piszecie rozdział, dotyczący mojego opowiadania. Nie musi być to kolejny rozdział, może być on dowolny, taki jak sobie wymyślicie. 
3. Robicie logo na mojego bloga. 
4. Robicie filmik dotyczący mojego bloga. 
Dałam wam cztery możliwości, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie :) Prace wysyłacie na: vicb9693@gmail.com, do 17 listopada do godziny 24:00.  W tytule maila wpisujecie: MY MYSTERIOUS LOVE-tutaj wpisujecie rozdział, imagin, logo lub filmik. W treści, pod pracą podajcie swojego bloga (jeśli macie) lub Wasze imię/nick, którym będziecie podpisywać prace.To wszystko :) Jeżeli macie jakieś pytania, to oczywiście możecie pytać w komentarzach, na wszystkie odpowiem. :) Jeżeli będzie za mało osób biorących udział w konkursie to powiadomię Was o tym. :) Czekam na Wasze prace i życzę powodzenia! xx


5 komentarzy:

 1. U mnie rozdział 4 :)
  now-leave-me-alone.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pytanko...... czy zwycięzca bedzie 1 czy 4(Bo 4kategorie) i czy można np. zrobić 2 rzeczy.????lub więcej ??!...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zależy ile będzie wszystkich prac, jeśli do każdej kategorii będą prace, to z każdej będzie jeden zwycięzca. Tak, można :)

   Usuń
 3. Zapraszam do siebie na ósmy rozdział z perspektywy Suzie. Zachęcam do przeczytania, komentowania i obserwowania mojego bloga ♥
  www.sweet-sounds-of-his-voice.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam również do siebie! -> http://butilllovethemendlessly.blogspot.com ♥ / Mam nadzieję, że skomentujesz i wyrazisz swoją opinię, no i jak Ci się spodoba to zaobserwujesz! ((:

  OdpowiedzUsuń